Wielofunkcyjny uchwyt do tabletu Overmax OV-TS-02 - Tabletowo.pl

Wielofunkcyjny uchwyt do tabletu Overmax OV-TS-02

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Wielofunkcyjny uchwyt do tabletu Overmax OV-TS-02 Nowości

Chyba nikt nie zaprzeczy, że z natury wszyscy jesteśmy wygodniccy. Uwielbiamy kombinować, szukamy najprostszych wyjść ze skomplikowanych sytuacji, lubimy się wyręczać innymi – czyż nie? Skoro tak, po co trzymać tablet w rękach, jak może to za nas zrobić… wielofunkcyjny uchwyt do tego typu urządzeń. Poznajcie Overmax OV-TS-02.

Pamiętam, że swego czasu sama chciałam mieć taki uchwyt, który mogłabym przymocować np. do biurka czy półki znajdującej się obok łóżka. Takie rozwiązanie pozwoliłoby mi w wygodnej pozycji półleżącej pisać newsy na tablecie ustawionym pod odpowiednim kątem – oczywiście jeśli całość by nie była podatna na gibanie się po każdorazowym dotknięciu wyświetlacza. Ale jakoś szybko mi ten pomysł przeszedł i całkowicie o nim zapomniałam. Do dziś.

Uchwyt Overmax OV-TS-02 wykonany jest z aluminium i ma długość 1 m. Oferuje trzy sekcje ustawień, dwie opcje montażu oraz możliwość regulacji o 360 stopni. Oczywiście każdy może znaleźć dla niego całkowicie inne zastosowania – np. w samochodzie, biurze lub w domu.

Overmax OV-TS-02 trafi do sprzedaży w marcu 2013 roku. Cena, na chwilę obecną, nie została ujawniona.

Tabletowo.pl Wielofunkcyjny uchwyt do tabletu Overmax OV-TS-02 Nowości   Tabletowo.pl Wielofunkcyjny uchwyt do tabletu Overmax OV-TS-02 Nowości   Tabletowo.pl Wielofunkcyjny uchwyt do tabletu Overmax OV-TS-02 Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona