MediaPad 10 Link - kolejna nowość od Huawei - Tabletowo.pl
Ważne

MediaPad 10 Link – kolejna nowość od Huawei

Tabletowo.pl MediaPad 10 Link - kolejna nowość od Huawei Nowości

Podczas tegorocznych targów technologicznych IFA 2012, chiński koncern Huawei zaprezentował dwa tablety internetowe pracujące w oparciu o system Google Android – MediaPad 7 Lite oraz MediaPad 10 FHD. Z najnowszych informacji wynika, że w najbliższym czasie na rynku zadebiutuje nieco słabszy odpowiednik tego drugiego – Huawei MediaPad 10 Link, który został przyłapany na certyfikacji Bluetooth oraz Wi-Fi. Czego możemy się po nim spodziewać?

Huawei MediaPad 10 Link zostanie wyposażony w 10,1-calowy wystawiacz wykonany w technologii IPS o rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli), pamięć wbudowaną dla użytkownika o wielkości minimum 16 GB z możliwością dalszej rozbudowy przy wykorzystaniu slotu kart microSD, Bluetooth 3.0, moduł Wi-Fi 802.11 a/b/g/n (dwuzakresowy 2,4 GHz oraz 5 GHz) oraz wsparcie dla szybkiej transmisji danych w technologii 4G / LTE z uwagi na obecność wbudowanego modemu. Nad wszystkim kontrolę sprawiać będzie system Google Android 4.1 Jelly Bean.

Ponadto oferowany będzie w trzech wariantach – S10-201w (tylko Wi-Fi), S10-201u (WiFi + 3G) i S10-202U (WiFi + 4G / LTE). Na chwilę obecną nie mamy informacji na temat zaimplementowanego procesora, jednak możemy założyć, że będzie to ta sama jednostka co w przypadku MediaPad 10 FHD – czterordzeniowy Huawei K3v2 Cortex-A9 o częstotliwości taktowania 1,4 GHz z 12-rdzeniowym chipem graficznym.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona