Media Expert ze świąteczną metamorfozą: Prezenty Expert! | Tabletowo.pl
Akcja Partnerska
Wideo w Huawei P30 Pro

Media Expert ze świąteczną metamorfozą: Prezenty Expert!

Dołącz do dyskusji 0

Ci najbardziej spostrzegawczy z całą pewnością zauważyli, że logo naszego Partnera dzisiejszego ranka uległo zmianie. Jest to element większej akcji, a konkretniej świątecznej metamorfozy Media Expert. Do wigilii, tj. 24 grudnia, sklep utożsamiany będzie z nazwą Prezenty Expert.

“Miliony prezentów, miliony uśmiechów”

– właśnie takie hasło będzie towarzyszyło nowej, tymczasowej nazwie sklepu. Wydaje się ono idealnie wpasowywać w trend kupowania elektroniki użytkowej w ramach prezentów na Mikołajki czy pod choinkę.

Tu aż się prosi o przywołanie słów Michała Mystkowskiego, rzecznika prasowego Media Expert Prezenty Expert:

Będziemy inspirować miliony Polaków do postawienia na modne i praktyczne prezenty technologiczne. Wierzę, że efekty naszej pracy odczują i docenią wszyscy nasi Klienci – i obdarowujący, i obdarowani.

Prezentownik i promocje

Na stronie sklepu Media Expert pojawił się też świąteczny prezentownik mający ułatwić nam, klientom, wybranie najlepszych i najbardziej dopasowanych prezentów dla członków naszych rodzin i nie tylko. Będą również dedykowane promocje świąteczne, których warto wypatrywać.

Ze swojej strony mogę dodać, że Tabletowo również szykuje swój prezentownik świąteczny.

źródło: Media Expert

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona