Poczuj piłkarskie emocje dzięki wirtualnym turniejom w FIFA 19

Choć sam nie jestem ogromnym fanem piłki nożnej, to wiem jakie przyjemne jest połączenie kanapy, pada do konsoli i gry z serii FIFA. Już od kilkunastu lat, EA Sports raczy nas kolejnymi wersjami tego piłkarskiego tytułu. Tuż za rogiem czai się FIFA 19, a z tej okazji Media Expert przygotowało Turniej, w którym pula nagród przekracza trzy tysiące złotych.

FIFA 19 oficjalnie zadebiutuje dopiero w piątek, ale już teraz w internecie można odczuć gorącą atmosferę piłkarskiego oczekiwania. Wielu fanów tej serii gier traktuje ją całkiem poważnie, więc nikogo nie powinien dziwić fakt, że różnego rodzaju turnieje odbywają się również na wirtualnych boiskach piłkarskich. Jeden z nich jest organizowany przez naszego Partnera, Media Expert.

Reklama

Turnieje FIFA 19 odbywać się będą w kilku miastach, a rozpiskę sklepów organizujących tego typu wydarzenie wraz z datą odbycia się rozgrywek odnajdziecie poniżej.

  • 29 września – Szczecin – Galaxy, aleja Wyzwolenia 18/20
  • 6 października – Katowice – ul. Alpejska 8
  • 13 października – Poznań – Malta, ul. Maltańska 1
  • 20 października – Piła – Vivo, ul. 14 Lutego 26
  • 27 października – Kalisz – ul. Poznańska 121-131

Limit uczestników każdego turnieju to 250 osób, a pula nagród, o którą powalczą chętni, wynosi ponad 3 tysiące złotych. Nie są to może przeogromne kwoty, ale czy istnieje lepszy sposób na zarobek niż rozniesienie kogoś w swojej ulubionej grze? ;)

Jeżeli chodzi o przyczynę powstania takiego turnieju, to Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert, mówi o tym w następujących słowach:

„EA SPORTS™ FIFA 19 to jedna z najważniejszych premier gier w tym roku, na którą od miesięcy czekają rzesze graczy w całej Polsce i na świecie. Chcemy kontynuować tradycję organizacji turniejów, w których udział wzięło – tylko w ostatnich 6 latach – prawie 5 tys. uczestników. Społeczność fanów tej gry stale się rozwija, a Media Expert chce poprzez wspólną zabawę i rywalizację uwolnić entuzjazm graczy i potencjał ich umiejętności.

Warto nadmienić, że w sklepach nadal trwa przedsprzedaż gry i dzisiaj macie jeszcze okazję, żeby wyposażyć się w Edycję Mistrzowską, a w nadchodzących tygodniach także zestaw łączący w sobie nową konsolę oraz grę. Nietrudno się domyślić, że oferta ta jest dostępna również w Media Expert.

Jeśli nie jesteście chętni na zakup w przedsprzedaży, to FIFA 19 na wszystkich sklepowych półkach pojawi się już w piątek, 28 września. Warto nadmienić, że sklepy naszego Partnera będą otwarte w ten dzień już od 7:00 (za wyjątkiem niektórych w Świdnicy, Gliwicach, Szczecinie, Świnoujściu i Legnicy).

Regulamin turnieju dostępny jest >tutaj<

FIFA 19 pojawiła się również w akcji promocyjnej dotyczącej konsoli Xbox:

https://www.tabletowo.pl/2018/08/31/promocja-wymiana-xbox-360-na-xbox-one-x-250-zlotych-rabatu-fifa-19-za-zlotowke-media-expert-regulamin/