fot. jill111 / Pixabay

Kupujesz prezenty w ostatniej chwili? Media Expert gwarantuje, że dostaniesz je przed świętami

Nie każdy kupuje świąteczne prezenty odpowiednio wcześniej, żeby nie zaprzątać sobie nimi głowy bezpośrednio przed Bożym Narodzeniem, kiedy to rzeczy do zrobienia nie brakuje. Mnóstwo osób zostawia to jednak na ostatnią chwilę i potem martwi się, czy aby na pewno zamówione przedmioty zdążą dojść na czas. Media Expert gwarantuje, że dostarczy zakupy przed świętami.

Na >specjalnie stworzonej stronie< sklep instruuje, jak skorzystać z przygotowanej przez niego oferty. Przede wszystkim dotyczy ona produktów, przy których znajduje się specjalne oznaczenie z napisem „GWARANCJA DOSTAWY PRZED ŚWIĘTAMI”. Media Expert gwarantuje, że dostarczy przed Bożym Narodzeniem wszystkie zamówienia, złożone do 22 grudnia 2018 roku do godziny 21:00. Stawia jednak jeden warunek: należy wybrać płatność gotówką przy odbiorze lub szybką płatność internetową, ponieważ w innych przypadkach realizacja zamówienia zaczyna się dopiero po zaksięgowaniu środków na koncie, a to może potrwać.

Reklama

Jeśli natomiast ktoś się nie wyrobi z zakupami do ww. terminu, to będzie miał jeszcze jedną szansę, aby odebrać kupiony produkt – wystarczy, że w dniach 23 i 24.12.2018 wybierze usługę „Odbiór za godzinę” (oczywiście chodzi tu o odbiór osobisty w wybranym sklepie).

Powyższa oferta dotyczy produktów z kategorii telewizory, małe AGD, konsole, laptopy i smartfony. W przypadku dużego AGD sytuacja wygląda tak, że sklep gwarantuje dostawę kurierem przed świętami tylko dla zamówień złożonych do 20 grudnia 2018 roku do godziny 21:00. Jeśli natomiast wybierzecie odbiór w sklepie, to Media Expert na pewno dostarczy sprzęt przez Bożym Narodzeniem również wtedy, kiedy zamówicie go do 22 grudnia 2018 roku do godziny 21:00.

Jednocześnie Media Expert wydłużył też czas na odbiór zamówień internetowych w sklepach stacjonarnych w dniach 20-23.12.2018 – klienci będą je mogli odebrać aż do godziny 23:00. Listę sklepów, w których można to zrobić, znajdziecie na >tej stronie internetowej<.

Nocna paczka w Media Expert (fot. Media Expert)

Źródło: Media Expert, Media Expert