media expert back to school

Kompletujesz wyprawkę do szkoły? Sprawdź te propozycje!

Akcja partnerska

Choć, jak co roku, bardzo trudno w to uwierzyć, a czerwiec przecież tyle co się skończył, już za kilkanaście dni w szkołach wybrzmi pierwszy dzwonek. Z tej okazji warto rozważyć uzupełnienie wyprawki szkolnej o pomocną w nauce elektronikę.

Reklama

Z okazji powrotu do szkoły, sklep Media Expert przygotował akcję Back to school, w ramach której rekomenduje warte rozważenia laptopy, tablety i szereg akcesoriów pomocnych w zdobywaniu wiedzy, które, jak najbardziej, posłużyć mogą również rozrywce. Co istotne, wybrane produkty można nabyć do 70% taniej.

Jak czytamy na stronie sklepu:

Zakupy szkolne możesz zrobić online, wybierając ofertę zaproponowaną przez nasz sklep. Unikniesz w ten sposób kolejek i zaoszczędzisz dużo czasu, który lepiej wykorzystać na ostatnie chwile relaksu przed kolejnymi miesiącami intensywnej nauki. Na mediaexpert.pl kupisz przybory, akcesoria oraz urządzenia elektroniczne umożliwiające dostęp do nieograniczonej bazy wiedzy jaką jest Internet. Już teraz życzymy uczniom, studentom oraz ich rodzicom najlepszych ocen i znakomitych osiągnięć!

Laptopy, tablety i niezbędne akcesoria

Wśród rekomendacji przygotowanych przez Media Expert znajdziemy, przede wszystkim, laptopy. Polecane modele to zarówno urządzenia bardzo poręczne, które bez problemu zmieszczą się do szkolnego tornistra, jak i nieco większe, za to uzbrojone w mocną specyfikację pozwalającą na płynną rozgrywkę nawet w najnowszych grach.

Szczególnie warto przyjrzeć się takim konstrukcjom jak Acer Nitro 5 (gamingowy laptop łączący atrakcyjne wzornictwo z bardzo wydajnymi podzespołami) czy Asus VivoBook 15, który jest znacznie bardziej poręczny, a dzięki procesorowi Intel Core i5 10. generacji oraz dyskowi SSD 512 GB również nie braknie mu wydajności.

Spośród tabletów bardzo dobrym rozwiązaniem może być edukacyjny iPad, rekomendowany w wariancie z modemem LTE. Łączność bezprzewodowa sprawia, że nie trzeba troszczyć się o dostęp do WiFi w szkole, a pracę domową odrobić można nawet na ławce w parku.

iPad 10,2 w Media Expert
iPad 10,2 / fot. Kacper Żarski (Tabletowo.pl)

Wśród rekomendacji najdziemy również propozycje akcesoriów, na przykład drukarek, klawiatur, myszek czy słuchawek.

Sprawdź propozycje elementów wyprawki szkolnej w Media Expert

Nie tylko elektronika

Wyprawka szkolna to nie tylko sprzęty elektroniczne. To przede wszystkim analogowe pomoce szkolne, które również można znaleźć w ofercie naszego partnera. Wśród rekomendacji do wyprawki znajdziemy, między innymi, piórniki czy tornistry.

Nie zabrakło również propozycji ułatwiających przygotowanie posiłków dla najmłodszych, w tym blenderów, opiekaczy czy butelek filtrujących wodę.

Powrót do szkoły już tuż tuż, dlatego my również przyłączamy się do życzeń wyłącznie dobrych ocen, wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy!