Mechanizm slidera z Xiaomi Mi Mix 3 będzie otwierał się z dość głośnym klikiem - Tabletowo.pl

Mechanizm slidera z Xiaomi Mi Mix 3 będzie otwierał się z dość głośnym klikiem

Dołącz do dyskusji 0

W ubiegłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Xiaomi planuje pokazać nowy flagowy smartfon 25 października. Mi Mix 3 będzie dość mocno odróżniał się od swoich poprzedników jednym istotnym szczegółem: jego obudowa będzie rozsuwana. Materiały promocyjne, jakie pojawiły się w sieci, nie pozostawiają co do tego żadnych wątpliwości.

Film opublikowany przez Xiaomi sugeruje, że slidera będzie używało się bardzo prosto oraz podkreśla jego trwałość. Zwłaszcza o tę drugą kwestię martwią się osoby wstępnie zainteresowane kupnem tego sprzętu – wydaje się, że jeśli urządzenie ma być wyposażone w ruchomą część, to prędzej czy później zacznie ona wykazywać oznaki zużycia.

Xiaomi Mi Mix 3 ma być wyjątkowy również pod innym względem: otrzyma aż 10 GB pamięci RAM. Od razu stawia to pytania w rodzaju: „A komu to potrzebne?”. Okazuje się jednak, że Xiaomi nie zamierza oszczędzać na niczym: smartfon dostanie też podwójną kamerę przednią z matrycą 24 Mpix + 24 Mpix oraz diodą podświetlającą LED. Przy okazji potwierdzono, że urządzenie będzie mogło pochwalić się szybszym ładowaniem bezprzewodowym (15 W zamiast 7,5 W).

Skoro jesteśmy już w temacie aparatów, to muszę wspomnieć, że idąc w ślad za smartfonami Sony, Samsunga i Huawei, również nowe Xiaomi będzie potrafiło nagrywać wideo z szybkością 960 klatek na sekundę. Pozwoli to na kręcenie naprawdę interesujących scen.

Jeszcze się okaże, czy Mi Mix 3 będzie dysponował czytnikiem linii papilarnych w ekranie. To, co widzicie poniżej, to prezentacja funkcjonowania odblokowywania smartfona twarzą, choć palec na ekranie może być mylący. Wszystkiego dowiemy się na pewno z konferencji, która odbędzie się już w ten czwartek. Bądźcie czujni.

źródło: fonearena, GSMarena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona