Teraz nawet jedzenie z McDonald's przywiozą Ci do domu - Tabletowo.pl

Teraz nawet jedzenie z McDonald’s przywiozą Ci do domu

Pod warunkiem, że mieszkasz w wybranej dzielnicy Warszawy

Dołącz do dyskusji 0

Na pewno znacie to uczucie, kiedy zaczyna burczeć Wam w brzuchu, jednak za nic w świecie nie chce Wam się wstać z kanapy i stać przy garach, żeby coś ugotować. Pół biedy, kiedy ma się jakieś chrupsy czy ciastka pod ręką – wtedy można się zapchać i po sprawie. Ale co, jeżeli ma się ochotę na bardziej „treściwy” posiłek, lecz nie na pizzę lub kebsa? Pozostaje jeszcze KFC i McDonald’s. Teraz jedzenie także z tej drugiej restauracji zostanie Wam przywiezione do domu.

Jest jednak pewien „haczyk”. A w sumie więcej niż jeden. Po pierwsze, nie skorzystają z tego wszyscy klienci. Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że mniejszość. Jedzenie z McDonald’s można bowiem zamawiać za pośrednictwem aplikacji UberEATS, która obsługuje różne, warszawskie restauracje.

No właśnie, warszawskie. Jeżeli więc nie mieszkacie w stolicy, to nie skorzystacie z tej oferty. Ostatnim (chyba) „haczykiem” jest to, że jedzenie można zamawiać tylko z 23 lokali. Oczywiście ogólnie nie jest to problem, ponieważ każdy ma dokładnie to samo w ofercie, jednak gdy masz McDonald’sa pod oknem, nie oznacza to, że jedzenie zostanie przywiezione do Ciebie właśnie z niego.

Dostawy są realizowane na terenie wybranych dzielnic Warszawy: Śródmieścia, Mokotowa, Żoliborza, Ochoty, Ursynowa, Woli i Pragi Południe od godziny 11:00 do 23:00. Skorzystacie?

Źródło: Forbes

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona