Jesteś klientem mBanku? Zapłać smartfonem, a dostaniesz 10 złotych 20
Android Pay mBank

Jesteś klientem mBanku? Zapłać smartfonem, a dostaniesz 10 złotych

Aby namówić swoich klientów do korzystania z płacenia smartfonem, mBank przygotował bardzo fajną promocję. Jeśli gdziekolwiek zapłacimy za pomocą Android Pay, to w ciągu 60 dni dostaniemy niewielki, choć zadowalający zwrot gotówki.

Od ponad tygodnia jestem użytkownkiem platformy Revolut. Dzisiaj zechciałem przelać sobie trochę pieniędzy za pomocą Android Pay. Jak postanowiłem, tak zrobiłem. Po kilku minutach od wykonania tej operacji otrzymałem SMS-a, który powiadomił mnie, że uruchomiłem jedną z mOkazji i w ciągu 60 dni dostanę zwrot pieniędzy.

Zdziwiony tą wiadomością wszedłem w mOkazje w aplikacji banku. Ujrzałem tam promocję, która powinna ucieszyć każdego klienta mBanku. Jeśli bowiem zapłacisz gdziekolwiek za pomocą Android Pay, to w ciągu 60 dni otrzymasz na konto zwrot w wysokości 10 złotych.

Co ciekawe, w treści zasad wyraźnie napisano, że chodzi o płatności zbliżeniowe. Ja jednak zapłaciłem za pomocą Android Pay w internecie, a bonus i tak został u mnie zaakceptowany. Warto też dodać, że promocja zadziała zarówno w przypadku posiadaczy karty MasterCard, jak i Visa.

Promocja trwa do 31 grudnia, a więc od końca roku. Jest tylko jeden haczyk – zwrot dostaną jedynie klienci, którzy płacą smartfonem pierwszy raz.

Źródło: własne