Czegoś takiego jeszcze na polskim rynku nie było - konto bankowe stworzone specjalnie dla graczy 18
fot. mBank

Czegoś takiego jeszcze na polskim rynku nie było – konto bankowe stworzone specjalnie dla graczy

Każda firma stara się wymyślić jakiś sposób, aby przyciągnąć do siebie nowych klientów. mBank zdecydował się stworzyć dedykowane konto dla graczy, co jest prawdziwą nowością na polskim rynku. Oferta jest naprawdę kusząca, ponieważ przygotowano liczne bonusy dla użytkowników.

Już same warunki są całkiem atrakcyjne: otwarcie i prowadzenie rachunku jest bezpłatne, przelewy internetowe w złotówkach też, wypłaty z bankomatów przy pomocy BLIK-a również. Karta także jest darmowa, jeżeli klient wykona nią co najmniej 5 operacji bezgotówkowych (tzn. zapłaci nią w sklepie). Do tego może wybrać swój własny wizerunek na plastiku, aczkolwiek ten już kosztuje 2 złote za każdy miesiąc.

Co jednak sprawia, że konto dla gracza jest właśnie kontem dla gracza? Ano bonusy, które przygotował bank. Każdy otrzymuje bowiem 3-miesięczną subskrypcję PlayStation Plus – wystarczy, że spełni dwa proste warunki. Pierwszym jest zalogowanie się do aplikacji mobilnej, natomiast drugim wykonanie co najmniej 10 dowolnych operacji na koncie (przelew lub płatność kartą/mTranseferem/mTransferem mobilnym/BLIK-iem). Obie rzeczy trzeba wykonać najpóźniej do 31.01.2018.

To jednak jeszcze nie koniec bonusów. Każdy może bowiem zgarnąć kolejne dwa kody na subskrypcję PlayStation Plus. Jak? Wystarczy, że w okresach od 01.03.2018 do 31.05.2018 oraz od 01.06.2018 do 31.08.2018 zrealizuje 10 transakcji na koncie w każdym z trzech miesięcy (marzec, kwiecień, maj i czerwiec, lipiec, sierpień) oraz w każdym z ww. miesięcy wpłaci na konto co najmniej 500 złotych lub 1000 złotych. Pierwsza kwota obowiązuje klientów w wieku od 18 do 24 lat, natomiast druga od 25 lat w górę.

Promocja trwa do 20 września 2018 roku włącznie, lecz można do niej przystąpić najpóźniej do 31.08.2018. Nagrodą za spełnienie każdego warunku jest kod na 3-miesięczną subskrypcję PlayStation Plus o wartości 88,56 złotych każdy.

Regulamin Promocji „Konto dla gracza”

Źródło: mBank