mBank i BGŻ BNP Paribas świętują wprowadzenie Apple Pay do Polski, przygotowując specjalne promocje

Dzień dzisiejszy jest bardzo ważny nie tylko dlatego, że Polska gra swój pierwszy mecz na Mundialu 2018. Dzisiaj w kraju nad Wisłą pojawiła się usługa Apple Pay. Z tego powodu mBank oraz BGŻ BNP Paribas przygotowali specjalne oferty dla swoich klientów.

mBank

Zacznijmy mBanku. Bank przygotował promocję, dzięki której możemy zgarnąć 20 złotych. Co należy zrobić?

Reklama

Najpierw trzeba się zarejestrować do promocji korzystająć z tego linku. Następnie należy dodać kartę płatniczą mBank do usługi Apple Pay. Gdy już to zrobimy, to wystarczy zapłacić zbliżeniowo za dwie transakcje wykorzystując Apple Pay. Co ważne, na smartfonie musi być zainstalowana oficjalna aplikacja mBanku. Gdy wypełnimy te zadania to w ciągu najbliższych 60 dni, na nasz rachunek bankowy powinno wpłynąć 20 złotych.

Regulam promocji mBanku znajdziecie tutaj.

BGŻ BNP Paribas

Oferta BGŻ wydaje się być o wiele korzystniejsza, bowiem do zgarnięcia jest aż 2 razy po 50 złotych, ale do wykorzystania tylko na Allegro. Jak uzyskać te dodatkowe środki?

W dniach od 19 czerwca do 31 lipca bieżącego roku należy zarejestrować się w promocji na tej stronie. Uwaga: jedyne 3500 pierwszych rejestracji bierze udział w promocji. Gdy już uda nam się zapisać, to należy zapłacić za 3 transakcje za pomocą Apple Pay (oczywiście musimy wcześniej dodać kartę płatniczą BGŻ BNP Paribas do usługi Apple Pay). Co ważne, zakupy te muszą zostać zrobione w ciągu 14 dni od zarejestrowania się w promocji. Za to dostajemy kod na 50 złotych do Allegro.

Wcześniej jednak wspomniałem, że można uzyskać nawet 100 złotych. Aby otrzymać drugie 50 PLN należy wykonać kolejne 5 transakcji za pomocą Apple Pay w następnym miesiącu kalendarzowym po zarejestrowaniu się w promocji.

Dla przykładu: jeśli zarejestrowałeś się w promocji i skorzystałeś z niej pierwszy raz w czerwcu, to te następne 5 transakcji musisz wykonać w lipcu. Dopiero po ich zaksięgowaniu uzyskasz kolejne 50 złotych, czyli razem można zgarnąć aż stówkę.

Regulam promocji BGŻ BNP Paribas znajdziecie tutaj.

Źródło: Pepper: 1; 2