Matsunichi MarquisPad MP977 i MP979, kolejne tablety z Androidem 4.0 | Tabletowo.pl

Matsunichi MarquisPad MP977 i MP979, kolejne tablety z Androidem 4.0

Dołącz do dyskusji 0

Jak słusznie zauważyliście w komentarzach pod jednym z wpisów, na Tabletowo.pl coraz częściej pojawiają się informacje o premierach tanich tabletów z Androidem 4.0. Z jednej strony łatwo się nimi nasycić i mieć dość (nie oszukujmy się, większości z nich daleko do innowacji), ale z drugiej rynek powoli wypełnia się urządzeniami, spośród których klient może dosłownie przebierać. Większa ilość tabletów przekłada się na rosnącą konkurencję, a ta z kolei na bardziej atrakcyjny stosunek parametrów do ceny. Jeśli o to chodzi, warto zwrócić uwagę „dachówki” Matsunichi MarquisPad MP977 i MP979, które pracują w oparciu o najnowszy system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Matsunichi MarquisPad MP977 wyposażono w 9,7-calowy, podświetlany diodami LED, ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, dwurdzeniowy procesor DSP TI 1,2GHz, 1GB pamięci operacyjnej RAM DDR2, 2GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD, Wi-Fi, Bluetooth 2.1, kamerę internetową VGA, akumulator o pojemności 4000 mAh i obudowę ważącą 730g. Ten dostępny w trzech kolorach (czarnym, srebrnym i brązowym) tablet wyceniono na $249.

Jego brat bliźniak, Matsunichi MarquisPad MP979, może pochwalić się na pierwszy rzut oka podobną specyfikacją. Różnice tkwią w szczegółach: zamiast procesora 1,2GHz, MP979 ma 1,5GHz, 2GB pamięci wewnętrznej zastąpiono 8GB, a pojemność baterii wynosi 6000 mAh. Podejrzewamy, że nieco lepsze komponenty będą równoznaczne wyższej cenie, lecz ta póki co nie została ujawniona. Tak jak MP977, Matsunichi MarquisPad MP979 można zakupić w jednym z trzech wariantów kolorystycznych: czarnym, srebrnym i brązowym.

Więcej informacji o tabletach MarquisPad znajdziecie na stronie internetowej producenta.

via Tablet-News

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona