Materiał reklamowy zdradza cenę Oppo R9 i R9 Plus

Oppo R9 i R9 Plus zadebiutują oficjalnie 17 marca. Za sprawą TENAA poznaliśmy większą część specyfikacji obu modeli, dzięki czemu wiemy, że Chińczycy szykują coś naprawdę godnego uwagi. Niewiadomą pozostawała do tej pory cena, lecz teraz również i ta zagadka została rozwiązana.

Jak widać powyżej, na materiale reklamowym, Oppo R9 został wyceniony na 2498 juanów chińskich (około 1550 złotych bez podatku), zaś Oppo R9 Plus na 2998 juanów chińskich (około 1860 złotych bez podatku). Co ciekawe, drugi z nich pojawi się również w wersji ze 128 GB pamięcią wewnętrzną, za którą klienci będą musieli zapłacić 3298 juanów chińskich (około 2050 złotych bez podatku).

Oppo R9 i R9 Plus pod względem specyfikacji w wielu miejscach są do siebie bliźniaczo podobne. Oba modele wyposażono bowiem w wyświetlacze AMOLED o rozdzielczości Full HD (1080×1920), ośmiordzeniowe procesory, 4 GB RAM, obsługę kart microSD, aparaty 16 Mpix oraz system operacyjny Android Lollipop. Różnice objawiają się natomiast w przekątnej wyświetlacza, zastosowanym procesorze, wielkości pamięci wewnętrznej, pojemności akumulatora oraz – co zrozumiałe – wymiarach i wadze.

Dokładne porównanie parametrów technicznych Oppo R9 i R9 Plus znajdziecie w tym wpisie. Należy jednak pamiętać, że ostateczna specyfikacja może się nieco różnić, choć zmiany nie powinny być diametralne w stosunku do tego, co podała TENAA.

Źródło: Zing Gadget