Masz problem z Messengerem? Nie martw się, nie tylko Ty | Tabletowo.pl

Masz problem z Messengerem? Nie martw się, nie tylko Ty

Dołącz do dyskusji 0

Ostatnie dni nie są łatwe dla Facebooka, a raczej dla jego użytkowników. Jeśli ostatnio mieliście jakieś problemy z tym portalem społecznościowym, to spokojnie, to nie wina Waszego internetu, a Facebooka, bowiem ma je każdy… w Polsce.

Jak się okazuje, ludzie z całego świata zgłaszają błędy występujące na Facebooku, przede wszystkim w Messengerze. Najwięcej raportów pochodzi między innymi z Polski, jednak w Europie także inne narody mają problemy – głównie Francuzi i Anglicy, bowiem to właśnie w tych krajach Messenger jest najczęściej wykorzystywany do rozmów tekstowych. Jednak błędy występują także poza Starym Kontynentem, co dokładnie przedstawia poniższa mapka.

Sam te problemy zauważyłem. Często podczas rozmawiania – czy to na stronie messenger.com, czy to w aplikacji mobilnej – wyskakuje mi komunikat informujący o braku połączenia z internetem, co oczywiście jest nieprawdą, bowiem połączenie mam. Same wiadomości wysyłają się z opóźnieniem, a niekiedy nie chcą się synchronizować, tzn. te wysłane z komputera nie pokazują mi się na telefonie.

Mamy jednak informację, że Facebook już rozpoczął prace nad naprawą tego problemu. Wierzę, że poprawki nadejdą jak najszybciej. Facebook Messenger w Polsce jest najchętniej wykorzystywany do wymiany wiadomości tekstowych, a ostatnio bardzo dobrze sobie radzi jako platforma do gier, zwłaszcza na czatach grupowych, gdzie mamy możliwość wspólnego ubijania bossów w grze EverWing.

Źródło: AndroidPolice; AndroidPit (zdjęcie wyróżniające)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona