Masz Lenovo Tab A8-50? Kup oryginalne etui z folią na ekran za jedyne 9 złotych! (szybka promocja)

Wiem, że jest już późno. Zdaję sobie sprawę, że spora część z Was rozpacza po – nie bójmy się użyć tego słowa – fatalnym meczu Polaków. Ale jestem przekonana, że za tę informację posiadacze tabletu Lenovo Tab A8-50 będą mi wdzięczni.

Otóż nasz zaprzyjaźniony sklep zorganizował naprawdę świetną promocję, z której aż grzech nie skorzystać (pod warunkiem oczywiście, że faktycznie macie wspomniany tablet). Okazuje się bowiem, że w dzisiejszym Gorącym Strzale można kupić etui do Lenovo Tab A8-50 za jedyne… 9 złotych.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jest to oryginalne etui Lenovo, które chroni nie tylko obudowę tabletu, ale również ekran (ma tzw. zakładkę). Żeby tego było mało, etui można wykorzystać również jako podstawkę. Co więcej, w zestawie znalazła się też folia na ekran tabletu.

Za taki zestaw 9 złotych to jak za darmo. Zwłaszcza, że standardowa cena wynosi ok. 79 złotych.

Promocję znajdziecie na stronie x-kom. Pamiętajcie jednak, że obowiązuje jedynie do czwartku 28 stycznia do godz. 9:59:59 lub do wyczerpania zapasów (pula na akcję promocyjną to 400 sztuk, jedna osoba może kupić maksymalnie pięć etui).

lenovo-tab-a8-50-etui-za-9zł-02