Masz Gear S2? Wkrótce, dzięki specjalnemu adapterowi, będziesz mógł założyć bransoletę nie tylko od Samsunga! | Tabletowo.pl

Masz Gear S2? Wkrótce, dzięki specjalnemu adapterowi, będziesz mógł założyć bransoletę nie tylko od Samsunga!

Dołącz do dyskusji 0

W zeszłym roku Samsung zaprezentował następcę smartwatcha Gear S – model Gear S2, a dokładniej rzecz ujmując, dwa zegarki: Gear S2 Classic i Gear S2, potocznie nazywany Sport. O ile jeszcze właściciele wersji Classic mogli stosować u siebie zamienniki pasków czy bransolet, o tyle posiadacze wersji „Sport” byli skazani na oficjalne paski od Samsunga. Aż do teraz!

W jednym z niemieckich sklepów internetowych pojawiły się adaptery do pasków, dzięki którym będzie można zastosować inny niż dedykowany pasek lub bransoletę. Adapter dostępny jest w dwóch kolorach – białym i ciemno szarym, czyli tak samo jak Gear S2. Cena tego adaptera to 25,70 euro, co w przeliczeniu na złotówki daje około 110 złotych.

Jeśli kogoś z Was zainteresował ten adapter to link do sklepu podany jest w źródle.

Adapter Gear S2 - sklep

Źródło: sammobile, telefon.de

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona