Masz Alcatela Idol 4 lub Idol 4S? Wypełnij ankietę, a dostaniesz za darmo etui do swojego smartfona | Tabletowo.pl

Masz Alcatela Idol 4 lub Idol 4S? Wypełnij ankietę, a dostaniesz za darmo etui do swojego smartfona

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli kupiłeś Alcatela Idol 4 lub Idol 4S, to w zestawie sprzedażowym dostałeś w prezencie gogle VR. Producent jest jednak hojny i jeżeli poświęcisz chwilę i wypełnisz ankietę na temat swojego smartfona, otrzymasz jeszcze etui Matrix Flip Case z okienkiem.

Są jednak pewne ograniczenia. Po pierwsze, musisz mieć ukończone 18 lat. Zgadzasz się także podać wszystkie, potrzebne dane personalne, jak imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu czy numer IMEI urządzenia. Musisz także odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania.

W zamian za poświęcony czas (wypełnienie kwestionariusza nie powinno zająć więcej niż kilkanaście minut) możesz otrzymać w prezencie etui Matrix Flip Case z okienkiem (widoczne na grafice powyżej). Pamiętaj jednak, że musisz się pospieszyć. Alcatel ma bowiem tylko 100 sztuk tego gratisu, więc kto pierwszy, ten lepszy.

Osobiście uważam, że warto się skusić na ofertę Alcatela, ponieważ w regulaminie nie ma ani słowa o tym, że podane dane będą wykorzystywane również do celów marketingowych. Nie musicie się więc obawiać uporczywych telefonów w przyszłości. Trzeba też wiedzieć, że cena samego etui to 34,90 euro, czyli równowartość 150 złotych. A takie pieniądze piechotą nie chodzą.

Ankieta Alcatel

Źródło: Alcatel mobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona