Mass Effect Infiltrator iOS

Mass Effect Infiltrator debiutuje w AppStore

Mass Effect Infiltrator iOS

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich fanów gry Mass Effect, posiadających mobilny sprzęt Apple. Dziś, w dniu amerykańskiej premiery Mass Effect 3, w AppStore zadebiutował tytuł Mass Effect Infiltrator. Produkcja Electronic Arts kosztuje 6,99 dolarów, ale jak pokazują screeny, wideo i pierwsze opinie użytkowników, jest warta tych pieniędzy.

Jak zobaczycie na poniższym, trwającym prawie 12 minut, filmiku, gra oferuje świetne doznania estetyczne, dzięki bardzo dobremu dopracowaniu graficznemu. Rozgrywka stoi na wysokim poziomie, a sterowanie bohaterem jest intuicyjne, bowiem twórcy gry starali się dołożyć wszelkich starań, by zostało udoskonalone względem poprzednich tytułów.

Gra Mass Effect Infiltrator dostępna jest w AppStore za wspomniane wyżej niecałe 7 dolarów. Jak już będziecie po chwili rozgrywki, dajcie znać czy faktycznie było warto zainwestować w tę grę. Po pierwszym dniu pobytu w sklepie z aplikacjami na iOS, gra zbiera bardzo dobre opinie, więc nie powinniście się obawiać rozczarowania.

W Mass Effect Infiltrator będzie dane zagrać posiadaczom iPada obu generacji (a wkrótce także i trzeciej – premiera już jutro!), smartfonów Apple – od iPhone 3GS przez 4 do 4S oraz iPoda trzeciej i czwartej generacji (warunkiem jest iOS 3.0 lub nowszy).

Mass Effect Infiltrator iOS

Mass Effect Infiltrator iOS

Mass Effect Infiltrator iOS

Mass Effect Infiltrator iOS

źródło