Marvel's Avengers - promo art

Endgame był dopiero początkiem – mamy więcej szczegółów o grze Marvel’s Avengers!

Planeta Ziemia to naprawdę pechowe miejsce do życia. Co rusz atakują ją nowe zagrożenia, które trzeba neutralizować bardzo radykalnymi środkami… no przynajmniej w komiksowym uniwersum. Tym razem jednak ratowania naszego domu nie będziemy oglądać z perspektywy srebrnego ekranu, a czynnie brać udział w grze Marvel’s Avengers, o której wiemy już nieco więcej.

Marvel’s Avengers

Marvel’s Avengers zostało zaprezentowane podczas zeszłorocznego E3 i choć sam pokaz wyglądał naprawdę ekscytująco, to do tej pory wiedzieliśmy o tym tytule naprawdę niewiele. Planowana data premiery zbliża się jednak wielkimi krokami, bo do 4 września pozostało niewiele czasu, więc Crystal Dynamics rozpoczęło ofensywę totalną, a raczej pełną kampanię marketingową tytułu.

Tym samym, dzięki inicjatywie nazwanej „War Table”, która ma być cykliczną serią prezentacji poszczególnych elementów, będziemy stopniowo poznawać kolejne szczegóły dotyczące tej gry.

Zamów grę Avengers w przedsprzedaży!

Marvel’s Avengers – nowe informacje

Twórcy podczas pierwszego posiedzenia przy „wojennym stole” skupili się na pokazaniu trybu kooperacyjnego, fabuły, głównego antagonisty, ogólnej formuły zabawy, a także fragmentów rozgrywki.

Wiemy już, że w grze będziemy mierzyć się z MODOK-iem oraz jego towarzystwem nazwanym AIM, które wykorzystało moment utraty zaufania względem grupy Avengers do przejęcia władzy na dużej części globu. Naszym celem będzie zatem zebrać starą ekipę, odbudować reputację i jak to zawsze bywa – ocalić Ziemię przed reżimem firmy AIM.

Oczywiście to dopiero początek, jeśli chodzi o zapowiedzi dotyczące Marvel’s Avengers – twórcy mają w planach sukcesywnie ujawniać jeszcze więcej sekretów swojego dzieła. Już niedługo powinniśmy poznać datę startu oficjalnej bety, która dla wielu okaże się możliwością przetestowania gry na własnej skórze.

Marvel’s Avengers – kiedy premiera i na jakie platformy?

Marvel’s Avengers ukaże się na PC, PS4 oraz Xbox One 4 września 2020 (przedsprzedaż już wystartowała na Steam, PlayStation Store i Microsoft Store), a także na PS5 oraz Xbox Series X. Data premiery na next-geny nie została podana, ale posiadacze wersji na PS4 czy Xbox będą mogli ją za darmo ulepszyć, by zagrać na nowszych sprzętach ze stajni Sony oraz Microsoftu. Będzie istniał również cross-play między platformami tego samego producenta.

Marvel's Avengers game
Marvel’s Avengers