Marvel Unlimited debiutuje w Google Play

Mimo iż dla niektórych czytanie komiksów w formie cyfrowej zabija całą przyjemność obcowania z tą formą sztuki, to jednak większość fanów „powieści obrazkowych” stawia w dzisiejszych czasach na wygodę użytkowania i oszczędność. To właśnie z myślą o takich osobach została stworzona aplikacja Marvel Unlimited.

Reklama

W zamian za opłacanie miesięcznych lub rocznych subskrypcji (odpowiednio 10 i 60 dolarów) daje nam ona dostęp do bogatego katalogu komiksów ze stajni Marvel, wydanych w ciągu ostatnich 70 lat. Obecnie Marvel Unlimited daje nam dostęp do ponad 13000 wirtualnych zeszytów, a nowe pozycje dodawane są co tydzień. Płatne konto pozwala nam na zapisanie poszczególnych numerów w pamięci tabletu i czytanie ich nawet, gdy nie mamy dostępu do sieci. Dla osób, które nie chcą opłacać subskrypcji, przygotowano możliwość kupowania pojedynczych numerów. Co miesiąc znajdziemy też solidną porcję darmowych komiksów, wśród których znajdziemy zarówno tytuły z lat 60 jak i całkiem świeże pozycje.

Podsumowując: Fani komiksów wydawnictwa Marvel mają teraz świetną okazję do uzupełnienia braków, natomiast dla ludzi, którzy wcześniej nie mieli żadnego doświadczenia z tego typu historiami, aplikacja ta może się okazać świetnym wprowadzeniem w świat superbohaterów. Aplikacja Marvel Unlimited dostępna jest za darmo w Google Play.