Marvel udostępnił ponad 700 komiksów za darmo! - Tabletowo.pl

Marvel udostępnił ponad 700 komiksów za darmo!

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Marvel udostępnił ponad 700 komiksów za darmo! Aplikacje Nowości

W 2007 roku Marvel, światowy lider na rynku komiksów, wydał swoją autorską aplikację na Androida i iOS, dzięki której fani na całym świecie mogą pobierać oraz przeglądać zeszyty bezpośrednio na tablecie. Przez lata, dzięki systematycznemu powiększaniu swoich elektronicznych zbiorów, aplikacja stała się wielką biblioteką archiwalnych oraz aktualnych książeczek ze znanymi wszystkim doskonale superbohaterami. Aktualne zbiory sięgają już ponad 13 000 sztuk. Ich niewielki procent był dotychczas dostępny za darmo, resztę przeczytać mogliśmy odpłatnie.

Jednak w związku z obecnością firmy na SXSW 2013 oraz generalnym remontem appki, Marvel zdecydował się rozpocząć spektakularną akcję promocyjną i udostępnić ponad 700 komiksów ze swojej stajni zupełnie za darmo! Zainteresowanie internautów okazało się tak ogromne, że aż popadały wszystkie serwery odpowiedzialne za przechowywanie zeszytów, wobec czego akcja została tymczasowo zawieszona.

Wszystkim zainteresowanym radzę jednak czatować na tej stronie, aby w porę zorientować się o wznowieniu promocji i pobrać zeszyty, bowiem akcja ta jest ograniczona czasowo.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona