MAPS.ME teraz za darmo na iOS | Tabletowo.pl

MAPS.ME teraz za darmo na iOS

Dołącz do dyskusji 0

Co jakiś czas na portalu informujemy o darmowych aplikacjach na Wasze urządzenia. Teraz całkowicie bezpłatnie w AppStore dostępna jest aplikacja MAPS.ME.

Macie czasem problem z dostaniem się w określone miejsce? W takich sytuacjach zazwyczaj odpalamy Google Maps i sprawdzamy, jaką drogą mamy podążać, aby dotrzeć do celu. A co, jeżeli nie mamy dostępu do sieci?

Wtedy z pomocą może przyjść aplikacja MAPS.ME, która umożliwia pobranie do trybu offline mapę danego państwa. W programie wykorzystywane są zasoby map Google, więc jest on bardzo dokładny, a obiekty są dobrze oznaczone. Co ważne, w aplikacji mamy opisane wszystkie numery domów, więc dotarcie do pożądanego miejsca nie będzie problemem. Co więcej, mamy możliwość wyszukiwania konkretnych obiektów bez dostępu do sieci.

maps.me logo

Aplikacja MAPS.ME w wersji Pro jest obecnie dostępna za darmo na urządzenia pracujące pod kontrolą iOS. Standardowa cena wynosi 4,49 €. Możecie ją pobrać stąd.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona