MAPS.ME teraz za darmo na iOS

MAPS.ME teraz za darmo na iOS

Dołącz do dyskusji 0

Co jakiś czas na portalu informujemy o darmowych aplikacjach na Wasze urządzenia. Teraz całkowicie bezpłatnie w AppStore dostępna jest aplikacja MAPS.ME.

Macie czasem problem z dostaniem się w określone miejsce? W takich sytuacjach zazwyczaj odpalamy Google Maps i sprawdzamy, jaką drogą mamy podążać, aby dotrzeć do celu. A co, jeżeli nie mamy dostępu do sieci?

Wtedy z pomocą może przyjść aplikacja MAPS.ME, która umożliwia pobranie do trybu offline mapę danego państwa. W programie wykorzystywane są zasoby map Google, więc jest on bardzo dokładny, a obiekty są dobrze oznaczone. Co ważne, w aplikacji mamy opisane wszystkie numery domów, więc dotarcie do pożądanego miejsca nie będzie problemem. Co więcej, mamy możliwość wyszukiwania konkretnych obiektów bez dostępu do sieci.

Tabletowo.pl MAPS.ME teraz za darmo na iOS Aplikacje iOS Promocje

Aplikacja MAPS.ME w wersji Pro jest obecnie dostępna za darmo na urządzenia pracujące pod kontrolą iOS. Standardowa cena wynosi 4,49 €. Możecie ją pobrać stąd.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona