Manta zapowiada nadejście czterordzeniowych tabletów - Tabletowo.pl

Manta zapowiada nadejście czterordzeniowych tabletów

Wśród firm oferujących sprzęt z niższej półki cenowej najprężniej działających na polskim rynku można wymienić między innymi Modecom, Kiano, Prestigio, Overmax, Shiru czy Mantę. Portfolio wszystkich sukcesywnie powiększa się o kolejne ciekawe tabletowe propozycje, dzięki czemu na półkach sklepowych mamy coraz większy wybór urządzeń przeznaczonych dla różnych grup odbiorców. Ostatnio nastała moda na czterordzeniowe procesory. Trend ten zauważyła również Manta, w której to ofercie niebawem zadebiutują czterordzeniowce, należące do nowej linii tabletów tej firmy.

Urządzenia te będą się charakteryzowały przede wszystkim jednostką centralną oferującą cztery rdzenie (konkretny układ nie został ujawniony – czyżby Allwinner A31?) oraz wyświetlaczami wykonanymi w technologii IPS2. W chwili obecnej wiadomo, że w portfolio zagoszczą dwa urządzenia z ekranami o przekątnej 10,1″ i 9,7″. Drugi z nich będzie oferował rozdzielczość 2048 x 1536 pikseli.

Oba modele będą pracowały pod kontrolą Androida 4.1 Jelly Bean i będą oferowały 16GB pamięci wewnętrznej, 2GB RAM, aparat 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix, wyjście HDMI, port microUSB, a także – co ucieszy wielu Czytelników – modem 3G.

Manta zapowiada, że urządzenia pochodzące z nowej linii będą dostępne w przystępnej cenie (aczkolwiek konkrety na ten temat nie zostały ujawnione). W informacji podanej przez firmę możemy przeczytać, że „firma zapewnia klientom nowoczesną technologię w oparciu o podzespoły najwyższej jakości bez rujnowania domowego budżetu”.

W chwili obecnej nie znamy żadnych szczegółów dotyczących oznaczeń nadchodzących tabletów, ich pełnych parametrów technicznych, jak również dostępności i ceny.

ź: Manta

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona