Manta sprzedała 100 tysięcy tabletów w 2012 roku - Tabletowo.pl

Manta sprzedała 100 tysięcy tabletów w 2012 roku

Na półkach sklepowych w Polsce można znaleźć najwięcej tabletów pochodzących od takich firm, jak Apollo, Goclever, Kiano, Manta, myPhone, Omega, Overmax, Shiru czy Yarvik… Jedna z nich (szkoda, że tylko jedna) podzieliła się bardzo interesującymi informacjami dotyczącymi poziomu sprzedaży w dotychczasowych miesiącach kończącego się powoli roku.

A jeśli jest się czym chwalić, to jak najbardziej trzeba to robić. Manta Multimedia poinformowała, że zanotowała doskonałe wyniki sprzedaży w 2012 roku. W ciągu ostatnich 11 miesięcy sprzedała 100 tysięcy tabletów. A to z pewnością jeszcze nie wszystko, bo najgorętszy okres przed nami – świąteczno-noworoczny.

We wspomnianej notce możemy przeczytać:

Do 30 listopada 2012, Manta sprzedała 100 tys. sztuk tabletów. Wynik ten plasuje firmę na 1. pozycji sprzedaży w segmencie tanich tabletów. Manta wprowadziła na rynek dziesięć modeli o przekątnej ekranu 7.8, 9.7 i 10 cali, a sugerowana cena żadnego tabletu nie przekroczyła 1000 zł. Warto odnotować fakt, że wyniki te nie zawierają sprzedaży grudniowej, która jak wiadomo jest największa, w porównaniu do innych miesięcy. Prognozy wskazują, że kolejny rok powinien przynieść jeszcze wyższe wyniki sprzedaży w tym segmencie.

Skoro Manta (będąca „bardzo miło zaskoczona osiągniętymi wynikami”) sprzedała już 100 tysięcy tego typu urządzeń, ciekawe ile w sumie urządzeń powędrowało do końcowych klientów… Obstawiamy?

ź: Manta

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona