Manta powraca z PowerTab MID05S: 7”, 1,5GHz i Android 4.0 ICS za 499 złotych | Tabletowo.pl

Manta powraca z PowerTab MID05S: 7”, 1,5GHz i Android 4.0 ICS za 499 złotych

Dołącz do dyskusji 0

Jeżeli sądzicie, że Manta powiedziała ostatnie słowo w walce o rynek budżetowych tabletów internetowych, mylicie się. W informacji prasowej rozesłanej do dziennikarzy producent poinformował o wprowadzeniu na rynek modelu PowerTab MID05S będący bezpośrednim następcą PowerTaba MID05.

W porównaniu do poprzednika, MID05S może pochwalić się specyfikacją, która niewątpliwie przełoży się na większą wydajność. Częstotliwość taktowania procesora Boxchip A10 zwiększono do 1,5GHz, ilość pamięci operacyjnej do 1GB, a przestrzeń dyskową do 8GB. Mikrochip będący mózgiem urządzenia wzbogacono o układ graficzny Mali-400, który pozwoli na cieszenie się najnowszymi grami i multimediami w wysokiej rozdzielczości. Systemem operacyjnym jest Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Oprócz wyżej wymienionych podzespołów, konfiguracja techniczna tabletu Manta PowerTab MID05S obejmuje 7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, czytnik kart microSD do 32GB, port USB 2.0, wyjście HDMI oraz akumulator o pojemności 4000 mAh mający zagwarantować 6 godzin pracy.

Manta PowerTab MID05S już wkrótce trafi na półki sklepowe w cenie 499 złotych. Za te pieniądze jest naprawdę interesującą propozycją. Jak sądzicie, pojawi się w supermarketach? Jeżeli to będzie możliwe, zdobędziemy i przetestujemy nowy tablet Manty.

via Telepolis, dzięki Daniel!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona