Manta PowerTab MID14 z DVB-T za 449 złotych - Tabletowo.pl

Manta PowerTab MID14 z DVB-T za 449 złotych

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Manta PowerTab MID14 z DVB-T za 449 złotych Nowości

Tuner DVB-T nie jest jakoś znacząco popularną funkcjonalnością w tabletach internetowych, aczkolwiek producenci coraz częściej po niego sięgają. I dobrze, bo takowy może się przydać w ciągnącej się podróży, podczas wypoczynku na łonie natury czy w każdej innej sytuacji. Do grona propozycji z DVB-T dołącza Manta PowerTab MID14-DVB-T.

Urządzenie z Androidem Ice Cream Sandwich działa dzięki jednordzeniowemu procesorowi Telechip TCC8923 o częstotliwości taktowania 1,2GHz, wspierany przez 1GB RAM. Produkt posiada 4GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD.

Produkt oferuje pojemnościowy, 7-calowy ekran o rozdzielczości 800 x 480 pikseli z 5-punktowym multitouch, kamerkę do połączeń wideo, port microUSB, port HDMI, WiFi 802.11b/g, dostęp do Google Play, a także akumulator o pojemności 2800 mAh, mający pozwalać na cztery godziny pracy.

Tablet Manta PowerTab MID14 kosztuje 449 złotych.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona