Manta 7X to 5,5-calowe urządzenie pozbawione jakichkolwiek przycisków fizycznych - Tabletowo.pl

Manta 7X to 5,5-calowe urządzenie pozbawione jakichkolwiek przycisków fizycznych

Manta 7X to dość przeciętne, jak na dzisiejsze flagowce, urządzenie pod względem parametrów technicznych. Smartfon jest natomiast wyjątkowy ze względu na brak jakichkolwiek fizycznych przycisków.

Manta 7X została wyposażona w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Sercem został czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 801 o częstotliwości taktowania 2,5 GHz oraz 2-gigabajtowa pamięć RAM. Do dyspozycji użytkownika przeznaczono 32-gigabajtową pamięć wbudowaną oraz akumulator o pojemności 4200 mAh.

W nowym smartonie z logo Manta na obudowie znajdziemy również 13-megapikselową matrycę aparatu Sony IMX 214 z podwójną diodą LED. Całość działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android w wersji 4.4 KitKat.

Jak pisałem wyżej, w Mancie 7X nie znajdziemy żadnego przycisku fizycznego. Zamiast tego na bokach smartfona znajdziemy sensory dotykowe, które po dotknięciu pozwalają na zmienianie głośności, czy wygaszanie i podświetlanie ekranu, ale i również włączanie różnych aplikacji oraz obsługę gestów. Oprócz tego na froncie pod ekranem znajdziemy czytnik linii papilarnych. Całość została zamknięta w obudowie, która spełnia standard wodoszczelności IP55.

Manta 7X została wyceniona na około 650 dolarów.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona