Manta 7X to 5,5-calowe urządzenie pozbawione jakichkolwiek przycisków fizycznych | Tabletowo.pl

Manta 7X to 5,5-calowe urządzenie pozbawione jakichkolwiek przycisków fizycznych

Dołącz do dyskusji 0

Manta 7X to dość przeciętne, jak na dzisiejsze flagowce, urządzenie pod względem parametrów technicznych. Smartfon jest natomiast wyjątkowy ze względu na brak jakichkolwiek fizycznych przycisków.

Manta 7X została wyposażona w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Sercem został czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 801 o częstotliwości taktowania 2,5 GHz oraz 2-gigabajtowa pamięć RAM. Do dyspozycji użytkownika przeznaczono 32-gigabajtową pamięć wbudowaną oraz akumulator o pojemności 4200 mAh.

W nowym smartonie z logo Manta na obudowie znajdziemy również 13-megapikselową matrycę aparatu Sony IMX 214 z podwójną diodą LED. Całość działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android w wersji 4.4 KitKat.

Jak pisałem wyżej, w Mancie 7X nie znajdziemy żadnego przycisku fizycznego. Zamiast tego na bokach smartfona znajdziemy sensory dotykowe, które po dotknięciu pozwalają na zmienianie głośności, czy wygaszanie i podświetlanie ekranu, ale i również włączanie różnych aplikacji oraz obsługę gestów. Oprócz tego na froncie pod ekranem znajdziemy czytnik linii papilarnych. Całość została zamknięta w obudowie, która spełnia standard wodoszczelności IP55.

Manta 7X została wyceniona na około 650 dolarów.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona