Mamy w końcu informacje i o Bluboo Maya Premium. Zapowiada się ciekawie | Tabletowo.pl

Mamy w końcu informacje i o Bluboo Maya Premium. Zapowiada się ciekawie

Dołącz do dyskusji 0

Bluboo zapowiedziało, że rodzina Maya będzie miała trzech przedstawicieli. Do tej pory poznaliśmy dwóch z nich (pierwszy, Maya, zdążył nawet trafić do sprzedaży) i czekaliśmy na jakieś informacje o kolejnym i jednocześnie ostatnim z tej serii. Cierpliwość popłaciła i już mamy kilka szczegółów na jego temat.

Kolejny smartfon, należący do rodziny Maya, będzie aspirować do miana średniaka. Wskazuje też na to jego nazwa – Bluboo Maya Premium. Kto wie, może przy odrobinie wysiłku uda się stworzyć z niego nawet propozycję z wyższej średniej półki?

Sercem urządzenia ma być ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P10 o częstotliwości taktowania 2,0 GHz z układem graficznym Mali-T860. Stosuje go wiele producentów (m.in. Oppo w Oppo R9 czy Meizu w M3 Note), ale samo Bluboo zdecyduje się na niego po raz pierwszy.

Producent pochwalił się również, że Maya Premium zostanie wyposażona w 16 Mpix sensor Sony IMX298, który znaleźć możemy m.in. w Huawei Mate 8, Xiaomi Mi 5 czy OnePlus 3. Oczywiście wątpliwe, aby aparat pstrykał takiej samej jakości zdjęcia, jak ww., ale i tak powinno być całkiem nieźle.

Choć to na razie dopiero pierwsze szczegóły, to już teraz smartfon zapowiada się bardzo ciekawie. Oby tylko Chińczycy nie naobiecywali nam zbyt dużo, ponieważ rozczarowanie może być bolesne. Zwłaszcza dla nich, gdyż są jeszcze młodą marką i każde potknięcie może odbić im się czkawką.

Źródło: Android Headlines

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona