Mamy sporo informacji na temat Huawei P8 - Tabletowo.pl

Mamy sporo informacji na temat Huawei P8

Dołącz do dyskusji 0

Pierwsze informacje o Huawei P8 pojawiły się już dokładnie miesiąc temu. Dziś pojawiły się całkiem nowe, częściowo pokrywające się z poprzednimi wiadomościami.

Według informacji opublikowanych przez @fx57 na Twitterze, Huawei P8 zostanie wyposażony w 5,2-calowy wyświetlacz Full HD (1920 x 1080 pikseli). Jego sercem ma zostać 64-bitowy procesor Kirin 930 oraz 3-gigabajtowa pamięć RAM.

Oprócz tego kupując Huawei P8 prawdopodobnie otrzymamy 13-megapikselowy aparat główny oraz akumulator o dość przeciętnej pojemności, gdyż tylko 2600 mAh. Całość będzie pracowała pod kontrolą systemu operacyjnego Android w wersji 5.0 Lollipop.

Poza specyfikacją pojawiły się również zdjęcia, które rzekomo przedstawiają Huawei P8. Moim zdaniem są one jednak nieprawdziwe lub przedstawiają bardzo wczesny prototyp urządzenia. Wnioskuję to po tym, że na obudowie, zamiast na przykład napisu Huawei, znajdziemy napis „PHONE”.

Premiera Huawei P8 odbędzie się prawdopodobnie w drugim kwartale 2015 roku. Dokładna data nie jest jednak znana.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona