Mamy próbkę możliwości fotograficznych Xiaomi Redmi Pro

Do premiery Xiaomi Redmi Pro pozostał już niecały tydzień. Pojawia się więc coraz więcej informacji na temat tego modelu, ale wciąż nie wiemy o nim wszystkiego. Tym razem mamy okazję zobaczyć próbkę jego możliwości fotograficznych.

W sieci udostępniono dwa zdjęcia i choć nie są one w pełnej rozdzielczości, tylko skompresowane, to i tak trzeba przyznać, że są one naprawdę dobrej jakości. Śmiało można nawet powiedzieć, że mniej wprawne oko będzie przekonane, że strzelono je profesjonalnym aparatem.

Xiaomi Redmi Pro camera sample 2

Redmi Pro ma mieć podwójny aparat główny o rozdzielczości 13 Mpix z przysłoną f/2.0. Dodatkowo zaoferuje też tryb manualny i możliwość zapisywania zdjęć w formacie RAW. Sądząc po powyższych samplach, Xiaomi zdecydowało się na coś podobnego, jak HTC w One M8 – drugi obiektyw skupia się na głębi, co pozwala m.in. uzyskać efekt rozmycia tła.

Xiaomi Redmi Pro ma zadebiutować 27 lipca. Spodziewamy się, że smartfon zostanie wyposażony m.in. w 5,5-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD (1080×1920), dziesięciordzeniowy procesor MediaTek Helio X25 z Mali-T880 MP4, 4 GB RAM oraz czytnik linii papilarnych.

Źródło: GizmoChina, Phone Radar