Mamy pierwsze informacje o iPhone 6S 19

Mamy pierwsze informacje o iPhone 6S

Jest niemal pewne, że jeszcze w tym roku poznamy następcę iPhone 6 z dopiskiem „S” do nazwy. O nadchodzącym urządzeniu do tej pory nie wiedzieliśmy totalnie nic. Dziś to się zmieniło, gdyż do sieci przedostały się pierwsze informacje o najnowszym smartphonie od Apple.

W najnowszym iPhonie 6S prawdopodobnie zostanie ulepszony aparat główny. Według najnowszych informacji Apple wyposaży tego smartfona w aż dwie soczewki, dzięki czemu jakość zdjęć diametralnie się polepszy. Dodatkowo bardzo przydatnym rozwiązaniem ma być zoom optyczny, który pozwoli wykonywać zdjęcia z odległości nie pogarszając jakości zdjęć.

Oprócz aparatu w iPhone 6S zostanie, prawdopodobnie, wprowadzona technologia „Force Touch”, która znana jest już z Apple Watch’a. Pozwala ona na zróżnicowanie siły nacisku na ekran, co umożliwia uruchamianie dodatkowych opcji po mocniejszym nacisku wyświetlacza. Według opublikowanych dziś informacji technologia ta będzie mogła posłużyć nawet do mierzenia ciśnienia krwi oraz tętna.

Oczywiście oprócz tych nowości iPhone 6S będzie jeszcze szybszy i wydajniejszy od swojego poprzednika. Smartfon niemal na 100% zadebiutuje jeszcze w tym roku na wiosnę, albo na początku jesieni. Bardzo możliwe, że oprócz standardowej wersji, podobnie jak przy iPhone 6, poznamy model z „Plusem” w nazwie i większym wyświetlaczem. A jakich zmian Wy byście chcieli w najnowszym urządzeniu od Apple? Czekamy na Wasze pomysły w komentarzach. ;)

 

*Na zdjęciu iPhone 6 Plus, którego recenzję znajdziecie tutaj.