Mamy "kod dostępu" do gry Ingress - Tabletowo.pl
Ważne

Mamy „kod dostępu” do gry Ingress

Jeżeli śledzicie na bieżąco artykuły pojawiające się na łamach Tabletowo.pl, z pewnością czytaliście o ciekawym projekcie firmy Google, jakim jest gra Ingress. Wygląda na to, że z okazji mikołajek otrzymaliśmy pierwszy prezent – mamy już dostęp do rozrywki, jaką zapewnia gigant z Mountain View.

Jak już wspominałem w poprzednim wpisie, projekt aktualnie znajduje się w fazie closed-beta, przez co możliwość uczestnictwa w testach jest ograniczona. By zyskać taki przywilej, trzeba podać swój adres e-mail na oficjalnej stronie i czekać… bądź też dodać konkretnych pracowników z Niantic Labs na Google+ i wykazać się zaangażowaniem.

W jaki sposób? Trzeba być kreatywnym – można upiec ciasto w kształcie logo, stworzyć jakąś grafikę komputerową odnośnie przedmiotów w grze, bądź wykazać się innym pomysłem – jak na przykład użytkownik G+, Dee Lanier, który stworzył ten filmik. Następnie wystarczy opublikować wpis na portalu społecznościowym Google, tagując zarówno pracowników (Joe Philley, Anne Beuttenmüller, Brian Rose czy Brandon Badger) jak i „projekt zaproszenie” , a także dodać te osoby do kręgu obserwowanych. Często niewiele potrzeba by załapać się na kod – niektórzy po prostu doklejali logo gry do obrazu Pabla Picassa czy też sceny z filmu.

Ja niestety z racji ograniczonego wolnego czasu nie próbowałem swoich sił w ten sposób. Niemniej zapisałem adres swojego e-maila na stronie gry – i oto tuż przed północą, w wiadomości od Niantic Labs, otrzymałem mój osobisty kod dostępu.

Póki co miałem możliwość tylko przez chwilę uruchomić aplikację, niemniej rozwiały się moje wątpliwości – gra działa w moim mieście, którym jest Szczecin. Nie powinno być zatem problemów także w innych miastach (w „komunikatach” widziałem również graczy z Poznania).

Dlatego też, zgodnie z obietnicą, zamierzam już wkrótce napisać recenzję gry Ingress :) Przez około miesiąc będę biegał i jeździł – producent przewiduje również taki sposób rozgrywki – po mieście z moim nieodłącznym towarzyszem, jakim jest Asus TF101G. Choć gra jest przeznaczona przede wszystkim na smartfony, to jednak Tabletowo.pl skupia się na tabletach z takim też urządzeniem mam zamiar się przemieszczać. I wcale nie ma to związku z tym, że mój staruszek Motorola Milestone nie „pociągnie” tej aplikacji ;)

Zatem, jeżeli macie jakieś pytania lub też chcecie bym coś sprawdził/na coś zwrócił uwagę – piszcie!

Poniżej kilka screenów zrobionych w nocy, tuż po odpaleniu aplikacji:

Tabletowo.pl Mamy "kod dostępu" do gry Ingress Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Mamy "kod dostępu" do gry Ingress Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Mamy "kod dostępu" do gry Ingress Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Mamy "kod dostępu" do gry Ingress Aplikacje Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona