Mamy 2016 rok, a smartfony z Windowsem dostają opcję panoramy w aplikacji aparatu | Tabletowo.pl

Mamy 2016 rok, a smartfony z Windowsem dostają opcję panoramy w aplikacji aparatu

Szybko, co?

Dołącz do dyskusji 0

Można powiedzieć sporo różnych mniej i bardziej przychylnych rzeczy na temat smartfonów z Windows Phone, ale Lumie zawsze miały dobre aparaty. W ich domyślnej aplikacji brakowało jednak opcji panoramy.

Naprawdę, chcąc zrobić panoramę, na przykład na Lumii 950 albo 950 XL, trzeba było ściągnąć oddzielną aplikację. W 2016 roku to jest śmieszne. Właściwie, w zeszłym też było. Na szczęście, ma się to zmienić.

Microsoft wypuścił aktualizację do aplikacji Windows Camera, która dodaje możliwość robienia panoramy niektórym urządzeniom. Osoby korzystające z programu Windows Insider mogli testować to rozwiązanie już od miesiąca. Nowa opcja działa jak dotąd na Lumii 550, 650, 950 i 950 XL, 640, 830, Icon, 930 i 1520.

Co ciekawe, mając odpowiednią wersję oprogramowania, możemy skorzystać z tej aktualizacji na desktopowej wersji Windowsa. Mogą się z niej ucieszyć posiadacze Surface’a 3, Pro 4 i Surface Booków. No, wiecie, przynajmniej ci, którzy czerpią przyjemność z machania komputerem w miejscu publicznym w celu zrobienia zdjęcia.

macbook selfie stick

źródło: thenextweb.com, macbookselfiestick.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona