Mailbox otrzymał nowy „płaski” wygląd | Tabletowo.pl

Mailbox otrzymał nowy „płaski” wygląd

Dołącz do dyskusji 0

Mailbox jest jedną z najpopularniejszych usług obsługujących e-mail. Zresztą najlepiej świadczy o tym ilość pobrań – kilka milionów. Niedawno aplikacja doczekała się nowej aktualizacji, która wniosła powiew świeżości do interfejsu. Czy twórcy zdecydowali się na jeszcze jakieś zmiany?

Obecnie Material Design staje się obowiązującym standardem wśród wszystkich twórców aplikacji na Androida. Dzięki temu interfejs urządzeń z tym systemem staje się znacznie bardziej spójny, co na pewno jest istotne. Wróćmy jednak do update’u Mailboxa.

Najważniejsza zmiana dotyczy właśnie nowego designu programu. Według mnie teraz wygląda bardzo dobrze, a w dodatku nic nie stracił ze swojej funkcjonalności. Twórcy chwalą się również, że wyeliminowali dotychczasowe błędy i poprawili szybkość działania. Teraz aplikacja pozwoli także na dodanie każdego pliku, niezależnie od jego typu.

Mailbox Material Design

Już wkrótce Wasze urządzenia powinny powiadomić Was o dostępnej aktualizacji Mailboxa. Cieszę się, że już otrzymał Material Design – według mnie jest spora szansa, że Google’owi uda się zachęcić deweloperów do tworzenia aplikacji w tym stylu.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona