„Magiczny” iPad pierwszej generacji (refurb) za 500 złotych

Co jakiś czas na iBood pojawiają się ciekawe oferty tabletowe. Dziś w promocji znajduje się odnowiony iPad pierwszej generacji za 500 złotych.

Reklama

Promocją objęte są iPady 16GB Wi-Fi refurbished. Oznacza to, że nie mamy tutaj do czynienia ze sprzętem nowym, lecz odnowionym, objętym półroczną gwarancją. Łącznie z kosztem przesyłki za urządzenie zapłacimy 530 złotych. Warto zaznaczyć, że na początku lipca iBood prowadził taką samą ofertę.

Przy zakupie sprzętu za 500 złotych warto się zastanowić czy interesuje nas tablet, który przecież jest używany. Jest to sprzęt odnowiony, jednak nie zmienia to faktu, że nie jest nowy. Ponadto iPad pierwszej generacji prezentuje już dosyć biedną specyfikację techniczną, bo znajdziemy tutaj jednordzeniowy procesor Cortex A8 1 GHz, 256MB pamięci operacyjnej oraz 9,7-calowy wyświetlacz pracujący z rozdzielczością 1024 x 768 pikseli.

iPad_ibood

 

Poniżej cytat z opisu na stronie:

Twoje dotychczasowe życie już Ci się znudziło? Potrzebujesz urozmaicenia? Masz ochotę na wprowadzenie jakichś zmian? Postaw na nowoczesne technologiczne rozwiązanie, które nie tylko ułatwi wiele spraw, ale nada też Twojej rzeczywistości inny wymiar! Zastanawiasz się o czym mowa? Mowa tu o rewolucyjnym urządzeniu jakim jest iPad Apple 16GB Wi-Fi.

Chyba trochę przesadzona charakterystyka urządzenia, które swoją premierę miało ponad cztery lata temu :).

Decyzja należy do Was. Trzeba zauważyć, że urządzenie jest o 200 złotych tańsze, niż standardowo kosztuje odnowiony iPad. Od siebie mogę polecić śledzić oferty na iBood, ponieważ często są one jeszcze bardziej korzystne. Wczoraj mogliśmy kupić nowego Nexusa 10 za niespełna tysiąc złotych, więc się opłacało. Urządzenie zostało wysprzedane przed zakończeniem oferty jednodniowej.