Mage Gauntlet już dostępne w Google Play - Tabletowo.pl
Ważne

Mage Gauntlet już dostępne w Google Play

Jakiś czas temu studio RocketCat Games podbiło serca graczy niezwykle udanym Wayward Souls (znanym wcześniej jako Wayward Saga). Tytuł ten nie był jednak ich pierwszym podejściem do tematu action RPG w stylu retro.  Kilka lat przed premierą wspomnianej gry w App Store pojawił się bowiem bliźniaczo podobny Mage Gauntlet.

Mimo iż produkcja ta opierała się na pomysłach bardzo zbliżonych do „Zabłąkanych Dusz”, to jednak nie osiągnęła ona takiego sukcesu jak jej następca. Teraz jednak studio RocketCat postanowiło przypomnieć światu o korzeniach swojego niedawnego hitu, czego efektem jest Mage Gauntlet w wersji na urządzenia z systemem Android. Jeśli więc macie ochotę na solidną porcję niezobowiązującej rozwałki w stylu retro (nawet tytuł nawiązuje do kultowego hitu z lat osiemdziesiątych), pełnej akcji, potworów i wielgachnych pikseli, Mage Gauntlet może okazać się dobrą propozycją na weekend.

Gra Mage Gauntlet dostępna jest do nabycia w sklepach App Store (2,69 euro) i Google Play (5,91 zł)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona