Madfinger Games zapowiada Unkilled – tabletowy FPS na iOS i Android | Tabletowo.pl

Madfinger Games zapowiada Unkilled – tabletowy FPS na iOS i Android

Dołącz do dyskusji 0

Studio Madfinger Games znane jest głównie za sprawą gry Dead Trigger 2 – darmowej, tabletowej strzelanki w której samotny gracz stawia czoło hordom wygłodniałych Zombie. Ich następna produkcja opierać się będzie na tym samym pomyśle, jednak pokaże go ona z nieco innej perspektywy.

W odróżnieniu od Dead Trigger 2, gdzie naszym polem walki był cały świat a kolejne misje rzucały nas na ulice różnych miast w Unkilled będziemy poruszać się wyłącznie po Nowym Jorku. Twórcy gry obiecują też dużo większy nacisk na jej warstwę fabularną, dzięki czemu opowiedziana w niej historia ma stanowić ważny element rozgrywki, a nie tylko kiepski pretekst do eksterminacji kolejnych fal przeciwników jak to miało miejsce w poprzednich produkcjach studia. Oprócz misji związanych z głównym wątkiem fabularnym znajdziemy tu też setki zadań pobocznych. Niestety, jak na razie nic nie wskazuje na to, by w grze znalazł się jakiś tryb dla wielu graczy. Krótko mówiąc: fani Dead Trigger 2 mogą już niedługo spodziewać się kolejnej, jeszcze większej porcji rozrywki w tym samym stylu.

Gra Unkilled będzie dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android. Dokładna data premiery nie jest jeszcze niestety znana. Wciąż nie wiadomo też, czy tytuł ten będzie płatny czy też dostępny do pobrania za darmo i wyposażony w mikropłatności. Pierwsza grywalne demo gry zaprezentowane zostanie szerszej publiczności w marcu, na tegorocznych targach GDC.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona