Maciej Stuhr woli nowe Xperie od Galaxy S8 | Tabletowo.pl

Maciej Stuhr woli nowe Xperie od Galaxy S8

Dołącz do dyskusji 0

Producenci mają to do siebie, że lubią się nabijać z siebie nawzajem. Jedni robią to jednak bardziej, inni mniej – nazwijmy to – zgrabnie. Maciej Stuhr, który jest ambasadorem marki Sony, postanowił wziąć na celownik i zrobić przytyk Galaxy S8.

Aktor z okazji polskiej premiery Xperii XZ1 i Xperii XZ1 Compact przygotował niespodziankę w postaci monodramu „Czy żywioły. Czy siostry Czechowa i Czech Ów.” Trzeba przyznać, że jest on bardzo kreatywny, a nawet trochę zabawny, ponieważ od razu może skojarzyć się z kultowym „Do Czech to ja mam za darmo” – znacie, prawda? ;)

Wygłoszony przez Macieja Stuhra monodram stał się jednak przy okazji również okazją, aby wyśmiać jednego z konkurentów, a konkretniej Galaxy S8. W sumie nie powinno to nawet nikogo zaskoczyć, że na cel obrał akurat ten model, ponieważ nie jest tajemnicą, że flagowce Samsunga są jednymi z najlepszych w swojej klasie. Pod koniec filmu do aktora dzwoni telefon i do rozmówcy wypowiada on słowa: Cześć. No. Błagam cię, każdy się przesiada. Nie będziesz się chyba woził es ósemką.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Maciej Stuhr miał na myśli Galaxy S8 – na pewno nie mówił bowiem o Audi S8, chociaż wozić się można właśnie raczej samochodem. Kontekst zdradził jednak prawdziwe intencje aktora, który przy okazji prezentacji nowych Xperii postanowił w sprytny i kreatywny sposób zdyskredytować jednego z najgroźniejszych rywali dla najświeższych flagowych smartfonów Sony.

A Waszym zdaniem co lepsze? Xperia XZ Premium/Xperia XZ1 czy Galaxy S8/Galaxy S8+? Tylko tym razem nie mówcie, że #XiaomiLepsze, bo do tej marki Maciej Stuhr nie robił żadnych aluzji ;)

Polecamy również:

Recenzja Sony Xperia XZ1 – flagowiec bez efektu “wow”

Recenzja Sony Xperia XZ Premium – co poza Super Slow Motion?

Samsung Galaxy S8 czy Samsung Galaxy S8+? Subiektywne porównanie

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona