MacBook Air w odstawkę? Zamiast niego duży tablet | Tabletowo.pl

MacBook Air w odstawkę? Zamiast niego duży tablet

Dołącz do dyskusji 0
003

Zapowiada się spora rewolucja w firmie Apple. Według anonimowych źródeł z Tajwanu koncern Apple zamierza porzucić produkcję najtańszego MacBooka Air. Na jego miejsce ma w przyszłym roku wskoczyć duży iPad.

Według redakcji serwisu DigiTimes w październiku 2014 roku Apple ma zamiar zaprezentować iPada z ekranem o przekątnej 12,9-cala. Większy tablet miałby zastąpić 11-calowego MacBooka Air. Urządzenie byłoby jednocześnie odpowiedzią na tabletową ofensywę Samsunga, który planuje podbić również rynek nieco większych urządzeń. Głównym odbiorcą nowych iPadów mają być początkowo studenci i uczniowie z Ameryki północnej.

DigiTimes informuje, że firma zastanawiała się nad urządzeniem z wyświetlaczem o przekątnej od 12,9 do 13,3-cala, ale wszystko wskazuje, że to ten najmniejszy trafi do produkcji.

Duży iPad, którego mamy spodziewać się jesienią miałby być jednym z najsilniejszych urządzeń na rynku. Według nieoficjalnych informacji urządzenie ma być wyposażone w wyświetlacz o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. Spodziewać się też można mocnego układu. Do rewelacji DigiTimes można jednak podchodzić z wielkim dystansem. Plotki o iPadzie, który miałby zastąpić MacBooka Air, pojawiają się w Internecie już od ponad roku.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona