Lumia 650 może być ostatnim 5-calowym smartfonem Microsoftu 16

Lumia 650 może być ostatnim 5-calowym smartfonem Microsoftu

Najnowsze Lumie mają ekrany o przekątnych 4,7 cala (Lumia 550), 5,2 cala (Lumia 950) i 5,7 cala (Lumia 950 XL). Logiczne jest więc, że brakuje jeszcze „łącznika”, który zostanie wyposażony w 5-calowy wyświetlacz. I owszem, Microsoft ma zamiar wyprodukować taki smartfon, lecz jednocześnie może być on ostatnim, który zaoferuje ekran o takim rozmiarze. 18 listopada odbędzie się natomiast premiera zaprezentowanych na początku października urządzeń z serii Lumia i Surface.

Lumia 650 może być ostatnim 5-calowym smartfonem w portfolio Microsoftu

Takiego zdania jest @S_leak, który opublikował na swoim profilu na Twitterze wpis o następującej treści:

Osobiście trudno mi w to uwierzyć, biorąc pod uwagę, że klienci coraz chętniej wybierają smartfony wyposażone w wyświetlacze o przekątnych z przedziału 5 – 5,5 cala. Microsoft musiał by być po prostu ślepy, gdyby tego nie zauważył. Mam nadzieję, że Amerykanie nie strzelą sobie w stopę i powyższa plotka nie okaże się prawdziwa.

18 listopada odbędzie się polska premiera najnowszych urządzeń Microsoftu

6 października, podczas oficjalnej konferencji, Microsoft pokazał publiczności pełną gamę swoich nowych urządzeń: Lumie 550, 950 i 950 XL, Band 2, Surface Pro 4 i Surface Book. Na polską premierę wciąż jednak czekamy i wygląda na to, ze w końcu się doczekaliśmy – 18 listopada producent zaprezentuje najnowsze smartfony z serii Lumia i hybrydy z linii Surface.

Microsoft event 18 listopada

Źródło: @sleaknow, wpworld