Luksusowa edycja iPada od Gresso - Tabletowo.pl

Luksusowa edycja iPada od Gresso

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Luksusowa edycja iPada od Gresso Apple Nowości

Choć na Tabletowo nie poświęcam zbyt wiele miejsca samemu iPadowi (i skupiam się głównie na tabletach innych producentów), to tak się złożyło, że dziś dwa newsy są akurat o tablecie Apple. Ale nie sposób nie wspomnieć Wam o bardzo eleganckiej jego edycji.

Gresso to dobrze wszystkim znany firma zajmująca się modyfikacjami gadżetów elektronicznych tak, by stały się kilkanaście razy droższe niż normalne ich wersje. A skoro iPad jest, jak to możemy usłyszeć w reklamie Plusa, „gadżetem sezonu” to nie mogło się obejść bez modyfikacji tabletu Apple przez tą właśnie firmę.

Dzięki temu powstało urządzenie stworzone z 200-letniego, czarnego drewna afrykańskiego. Co ciekawe, jest ono nazywane „najbardziej wartościowym drewnem świata”. Nie można zapomnieć o logo Apple z 18-karatowego złota, które znalazło swe miejsce na standardowym miejscu, czyli na tylnej obudowie modelu.

Sprzedaż luksusowego iPada modyfikacji Gresso rozpocznie się w pierwszych miesiącach 2011 roku. Choć jego cena nie została na razie ujawniona, to nie ma co liczyć, by była ona jedynie minimalnie wyższa od zwykłej wersji iPada. Będzie mega drogo i co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona