Luksusowa edycja iPada od Gresso | Tabletowo.pl

Luksusowa edycja iPada od Gresso

Dołącz do dyskusji 0

Choć na Tabletowo nie poświęcam zbyt wiele miejsca samemu iPadowi (i skupiam się głównie na tabletach innych producentów), to tak się złożyło, że dziś dwa newsy są akurat o tablecie Apple. Ale nie sposób nie wspomnieć Wam o bardzo eleganckiej jego edycji.

Gresso to dobrze wszystkim znany firma zajmująca się modyfikacjami gadżetów elektronicznych tak, by stały się kilkanaście razy droższe niż normalne ich wersje. A skoro iPad jest, jak to możemy usłyszeć w reklamie Plusa, „gadżetem sezonu” to nie mogło się obejść bez modyfikacji tabletu Apple przez tą właśnie firmę.

Dzięki temu powstało urządzenie stworzone z 200-letniego, czarnego drewna afrykańskiego. Co ciekawe, jest ono nazywane „najbardziej wartościowym drewnem świata”. Nie można zapomnieć o logo Apple z 18-karatowego złota, które znalazło swe miejsce na standardowym miejscu, czyli na tylnej obudowie modelu.

Sprzedaż luksusowego iPada modyfikacji Gresso rozpocznie się w pierwszych miesiącach 2011 roku. Choć jego cena nie została na razie ujawniona, to nie ma co liczyć, by była ona jedynie minimalnie wyższa od zwykłej wersji iPada. Będzie mega drogo i co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona