Ludzie oszaleli. Masowo wykupują nowe urządzenia od Apple | Tabletowo.pl

Ludzie oszaleli. Masowo wykupują nowe urządzenia od Apple

Dołącz do dyskusji 0

Premiera nowych urządzeń od Apple wywołała niemałe zamieszanie w świecie technologii. Jedni uważają, że zaprezentowane telefony to odgrzewane kotlety, sprzeczne z ideologią firmy, innym sprzęt ten bardzo przypadł do gustu. Najwidoczniej osób znajdujących się w tej drugiej grupie jest sporo, bo dowiedzieliśmy się, że przedsprzedaż przerosła oczekiwania wszystkich.

Serwis re/code poinformował, że nowe iPhone’y są masowo wykupywane w ramach przedsprzedaży. Już po kilku godzinach strona producenta z Cupertino przeżywała tak duże oblężenie, że można było zaobserwować bardzo duże spowolnienia w jej działaniu, a sam producent mówi, iż nie spodziewał się tak dużego zainteresowania. Nowe urządzenia już teraz ustanowiły rekord sprzedaży. Apple poinformowało, że iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus są najbardziej pożądanymi urządzeniami od lat, jednak nie powiedziano, ile sztuk udało się sprzedać.

DSC_4472

Mark Siedel – rzecznik sieci komórkowej AT&T  również twierdzi, że nowy sprzęt cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Powiedział, że obecnie zapotrzebowanie na telefony Apple jest największe od dwóch lat. Jego zdaniem sprzedanych zostało już kilka milionów urządzeń.

Obecnie na iPhone’a 6 oraz 6 Plus trzeba będzie poczekać kilka tygodni (czas zależny od wybranego przez nas wariantu). Przypomnieć można, że po zeszłorocznej premierze modelów 5S oraz 5C już w pierwszym tygodniu sprzedaży Apple zanotowało sprzedaż dziewięciu milionów urządzeń.

Jeżeli chcecie przypomnieć sobie informacje na temat specyfikacji technicznej nowych urządzeń, warto zainteresować się tekstem Piotra, który pokrótce scharakteryzował je zaraz po premierze.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona