Ruszyła wielka loteria Visa. Czeka na Was ponad 52 tysiące nagród
fot. energepic.com / Pexels

Ruszyła wielka loteria Visa. Czeka na Was ponad 52 tysiące nagród

Płacenie kartą za zakupy jest nie tylko wygodne, ale też znacznie szybsze niż w przypadku gotówki. Wystarczy przyłożyć kartę do terminala (lub ją do niego włożyć, jeśli ktoś nie korzysta z funkcji zbliżeniowej) i rachunek po chwili jest opłacony – nie trzeba szukać drobnych i martwić się, że kasjer(ka) zapyta, czy może być winny/a grosika. Posiadacze kart Visa mają teraz kolejny powód, aby jeszcze częściej korzystać z posiadanego przez siebie plastiku.

Karty płatnicze są na tyle wszechstronne, że można nimi płacić nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale też internetowych. Co więcej, ich posiadacze mogą dodać je do cyfrowych usług płatniczych, jak Google Pay czy Apple Pay, i regulować należności za pomocą smartfona lub/i smartwatcha bądź opaski sportowej.

Mieszkańcy Polski bardzo chętnie płacą kartami, a teraz dodatkowo użytkownicy plastików wydanych przez Visa mogą wziąć udział w loterii, w której do wygrania są aż 52 tysiące nagród. Wystarczy się tylko zarejestrować, aby o nie zawalczyć.

Wielka loteria Visa. Do wygrania ponad 52 tysiące nagród

Jeżeli posiadacie kartę Visa i chcielibyście wziąć udział w wielkiej loterii, powinniście zarejestrować ją na dedykowanej stronie (trzeba podać adres e-mail, numer telefonu i karty płatniczej oraz zaznaczyć wymagane oświadczenia). To wszystko – później po prostu korzystacie z niej tak, jak do tej pory. Każda płatność to jeden los w loterii, ale jeśli zrobicie zakupy w sklepach sieci Żabka lub na platformie AliExpress, to wówczas zdobędziecie aż dwa losy.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca 2020 roku. Nagrody losowane są co tydzień (15/19/26.06 i 03/10.07), a do wygrania jest 17,5 tysiąca kodów rabatowych o wartości 5 USD do wykorzystania na platformie AliExpress oraz 35 tysięcy e-voucherów na odbiór przekąsek Haps w dowolnym sklepie sieci Żabka. Najciekawsza jest jednak nagroda główna – najwięksi szczęśliwcy mogą wygrać jeden z pięciu samochodów marki Toyota Corolla TS Kombi.

Na koniec, gwoli ścisłości, dodam jeszcze, że do udziału w loterii upoważniają również płatności wykonane za pomocą smartfonów i wearables oraz innych urządzeń (dotyczy Apple Pay), nie tylko fizyczną kartą plastikową. Osoby biorące udział w loterii muszą mieć skończone 18 lat.

Regulamin loterii promocyjnej pod nazwą „Loteria Visa 2020”

Źródło: informacja prasowa