Lost Within – tabletowy horror od Amazon Game Studios teraz również w App Store

Amazon Game Studios powstało z myślą o tworzeniu gier na urządzenia z systemem Fire OS, jednak ich produkcje dość szybko zaczęły pojawiać się również na innych systemach. Lost Within stanowi pierwszą grę studia, która trafiła również na tablety z systemem iOS.

Tytuł ten stanowi solidną mieszankę przygodówki i gry akcji, osadzoną w konwencji horroru. Większość czasu spędzimy tu na przeszukiwaniu ruin szpitala dla umysłowo chorych (będącego obok nawiedzonych domów najbardziej sztampową lokacją dla gier tego typu), poznając przy tym jego historię przedstawioną w formie porozrzucanych tu i ówdzie zapisków oraz krótkich retrospekcji, podczas których naszym oczom ukaże się oblicze placówki z czasów kiedy jeszcze funkcjonowała ona normalnie. Co jakiś czas przyjdzie nam też zmierzyć się z przeciwnikami, których nie zawsze da się pokonać w otwartej walce. Czasem więc będziemy musieli poszukać sposobu na obejście zagrożenia, lub najzwyczajniej w świecie schować się przed nim w szafie. Wszystko to  okraszono zaś całkiem przyjemną, chociaż nie wyróżniającą się niczym szczególną oprawą graficzną.

Gra Lost Within dostępna jest do nabycia w sklepach App Store (6,99 euro) i Amazon Appstore ($6.99).

[button link=”https://itunes.apple.com/pl/app/id980274086″ class=”zkazdej” id=”appstore” newtab=”on”][/button] [button link=”http://www.amazon.com/Amazon-Game-Studios-Lost-Within/dp/B00VGKMTKC/” size=”large” class=”zazdej” newtab=”on”]Amazon Appstore[/button]