Lost Toys trafia do Google Play - Tabletowo.pl

Lost Toys trafia do Google Play

Pamiętacie jeszcze Lost Toys? Tytuł ten zadebiutował w App Store na początku bieżącego roku, otoczony ze wszystkich stron nagrodami zdobytymi na rozmaitych festiwalach gier niezależnych. Niestety, pokaźna kolekcja trofeów w tym konkretnym przypadku nie przełożyła się na sukces komercyjny, a gra dość szybko podzieliła los tytułowych zabawek.

Teraz, po niemal półrocznym poślizgu w stosunku do wersji na iOS, Lost Toys trafiło wreszcie do Google Play, dzięki czemu posiadacze tabletów z systemem Android będą się mogli wreszcie samodzielnie przekonać o tym, czy produkcja studia Barking Mouse (którego członkowie stali się ostatnio bohaterami serii mini-dokumentów o niezależnych deweloperach) zasłużyła sobie na wszystkie zdobyte nagrody.

W ramach krótkiego przypomnienia: Lost Toys to prosta gra logiczna, w której naszym zadaniem jest naprawianie starych, zepsutych zabawek. Cel ten osiągamy poprzez umiejętne obracanie poszczególnych elementów układanki, przez co gra budzi natychmiastowe skojarzenia z układaniem Kostki Rubika. Jej prawdziwa siła leży jednak nie w wyzwaniach stawianych przed graczem, a w nietuzinkowej atmosferze tworzonej przez charakterystyczną oprawę wizualną i klimatyczną ścieżkę dźwiękową.

Gra Lost Toys dostępna jest do nabycia w sklepach Google Play (9,11 złotych) i App Store (1,79 euro – niemal dwukrotnie taniej niż w dniu premiery).

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona