Lost Toys debiutuje w App Store - Tabletowo.pl

Lost Toys debiutuje w App Store

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Lost Toys debiutuje w App Store Aplikacje Nowości

Lost Toys to tytuł, wokół którego zrobiło się głośno na długo przed jego oficjalną premierą, za sprawą licznych nagród, które udało mu się zebrać podczas rozmaitych pokazów gier niezależnych. Dziś pierwsze dzieło studia Barking Mouse pojawiło się wreszcie w internetowym sklepie App Store.

Naszym zadaniem w tej pozornie prostej grze logicznej jest naprawianie rozmaitych drewnianych zabawek. By tego dokonać musimy umiejętnie obracać poszczególne elementy układanki w celu ułożenia ich we właściwej pozycji. Co ciekawe, w grze nie znajdziemy żadnych misji, punktów ani licznika czasu, co w połączeniu ze specyficzną oprawą audiowizualną (przywodzącą na myśl powracające do łask pierwszoosobowe przygodówki) tworzy niezwykle spokojny, nieco senny klimat. Wszystko to sprawia, że Lost Toys z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom gier niezależnych o nieco artystycznym zabarwieniu.

Gra Lost Toys dostępna jest do nabycia w internetowym sklepie z aplikacjami App Store w cenie 3,59 euro.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona