Lords of Waterdeep debiutuje w App Store - Tabletowo.pl

Lords of Waterdeep debiutuje w App Store

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Lords of Waterdeep debiutuje w App Store Aplikacje Nowości

Miłośnicy Zapomnianych Krain nie mogą ostatnio narzekać na brak tytułów rozgrywających się w ich ulubionym uniwersum. Niedawno w App Store ponownie zagościły kultowe Wrota Baldura, a jakiś czas później dołączył do nich nieco mniej udany Dungeons and Dragons: Arena of War. Teraz mobilna reprezentacja świata Forgotten Realms powiększyła się o kolejną grę.

Lords of Waterdeep to tabletowe wcielenie strategicznej gry planszowej o tym samym tytule. Gracze odgrywają tutaj rolę tytułowych Lordów, walczących o władzę nad miastem Waterdeep. By osiągnąć swój cel będziemy musieli nie tylko dbać o jego rozwój np. poprzez stawianie nowych budynków, ale też umiejętnie osłabiać rywali za pomocą intryg i wynajętych agentów. W walce o władzę może jednocześnie brać udział od dwóch do pięciu graczy (możliwa gra z komputerem) zarówno offline (podając sobie po kolei tablet) jak i online (w czasie rzeczywistym lub asynchronicznie).

Gra Lords of Waterdeep dostępna jest do nabycia za 5,99 euro w sklepie z aplikacjami App Store.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona