Lollipop dla Samsunga Galaxy Tab S 10.5 WiFi również dostępny w Polsce | Tabletowo.pl

Lollipop dla Samsunga Galaxy Tab S 10.5 WiFi również dostępny w Polsce

Dołącz do dyskusji 0

Okazuje się, że Samsung postanowił umilić (mam nadzieję, że umilić!) weekend posiadaczom tabletów z jego flagowej serii Galaxy Tab S. Mniejszy model, Galaxy Tab S 8.4, otrzymał dziś aktualizację w wersji LTE (SM-T705) do Androida 5.0.2 Lollipop. Jak się właśnie dowiedziałam, podobną niespodziankę otrzymali dziś właściciele większego produktu, Galaxy Tab S 10.5.

Mowa o wersji WiFi (SM-T800), urządzeniach pochodzących z wolnego rynku, kupionych w Polsce. Aktualizacja waży 934,96MB i jest dostępna w trybie OTA (bezprzewodowo, bez konieczności podłączania do komputera). Warto zauważyć, że we Francji ta sama aktualizacja została udostępniona już w marcu – musieliśmy zatem na nią czekać aż trzy miesiące. Ale dobrze, że wreszcie jest!

Nowa wersja systemu przede wszystkim aktualizuje go z wersji 4.4 KitKat do 5.0.2 Lollipop. Tym samym możecie się spodziewać głównie zmian graficznych za sprawą wprowadzenia Material Design. Oprócz tego zmianie uległ przede wszystkim ekran blokady i powiadomień, jak również ulepszony tryb multi window. Mam nadzieję, że aktualizacja ma, jeśli nie pozytywny, to choć neutralny wpływ na czas pracy – z Lollipopem różnie to bywa.

Dajcie znać jakie różnice zauważalne są gołym okiem i jak sprawuje się Wasz Galaxy Tab S 10.5 WiFi po aktualizacji.

Dzięki Łukasz!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona