Logitech wykorzystuje popularność tabletów... prezentując Tablet Mouse - Tabletowo.pl

Logitech wykorzystuje popularność tabletów… prezentując Tablet Mouse

Tabletowo.pl Logitech wykorzystuje popularność tabletów... prezentując Tablet Mouse Akcesoria Ciekawostki Nowości

Weekend minął nadspodziewanie szybko. Zaraz po jego zakończeniu pora więc się wziąć do pracy. Przeglądając zagraniczne źródła wpadłam na bardzo ciekawy news, który rozśmieszył mnie jak żaden inny w ciągu ostatnich kilku tygodni. O co chodzi? O najnowszy wymysł firmy Logitech, która próbuje na wszelkie sposoby zdobyć kolejnych klientów. Tym razem, korzystając z popularności tabletów, zaprezentowała myszkę Tablet Mouse przeznaczoną dla… tabletów pracujących w oparciu o Androida w wersji 3.1 bądź wyższej. Nie, to nie żart ;-)

Logitech chwali się, że jest to “first-ever mouse made for Android tablets”. Czy w związku z tym czymś się wyróżnia na tle innych tego typu akcesoriów do komputerów? Odpowiedź jest oczywista… nie. Chociaż, po chwili zastanowienia – tak, ceną. Za tak odjechaną myszkę stworzoną z myślą o posiadaczach tabletów z Androidem trzeba zapłacić 50 dolarów.

Na temat możliwości myszki, które są równie ograniczone jak pozostałych, zwykłych, komputerowych gryzoni, nie ma się co dłużej rozwodzić.  Trzeba jednak wspomnieć, że łączy się z tabletem przez Bluetooth (zasięg do 9 metrów), posiada standardowe dwa przyciski, scroll i czujnik laserowy. Do życia potrzebuje dwóch baterii AA.

Za co więc te 50 dolców? Chyba jedynie za wspomniane wcześniej „bycie pierwszym” na rynku z myszką dla tabletów z Androidem… jakby nie można kupić innej, która jest sporo tańsza, a oferuje dokładnie to samo…

Logitech próbuje wykorzystać popularność tabletów, co oczywiście doskonale rozumiem. Szkoda, że kosztem klientów, z których jakaś część pewnie zdecyduje się i przepłaci za zwyczajną myszkę.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona