Logitech wprowadza do oferty klawiaturę, która zamienia iPada w Surface | Tabletowo.pl

Logitech wprowadza do oferty klawiaturę, która zamienia iPada w Surface

Logitech BLOK wyceniony na 129 dolarów i dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych

Dołącz do dyskusji 0

Pierwszy Surface zadebiutował już trzy lata temu. Mimo że nie odniósł spektakularnego sukcesu, zaoferował bardzo praktyczną klawiaturę, która bardzo dobrze spełniała swoją rolę. Teraz podobne akcesorium w połączeniu z etui wypuścił Logitech. Niestety jest dostępne wyłącznie dla iPada Air 2, ale za to czyni z niego sprzęt podobny do urządzenia od Microsoftu.

iPad Air 2 został stworzony głównie z myślą o konsumowaniu treści. Aczkolwiek pewne aplikacje z App Store w połączeniu z tak funkcjonalną klawiaturą pozwolą również na jej tworzenie. Warto wspomnieć, że Logitech BLOK to także etui. Cover otacza dokładnie tył oraz ramkę tabletu od Apple i oferuje wygodną nóżkę – możliwość regulacji jej nachylenia waha się pomiędzy 20, a 70 stopni.

Natomiast klawiatura łączy się z urządzeniem za pośrednictwem Bluetootha. Możemy ją również podłączyć za pomocą złącz magnetycznych do naszego iPada – niewątpliwie taki twór przywodzi na myśl klasycznego Surface’a.

Logitech BLOK został wyceniony na 129 dolarów, natomiast wersja pozbawiona klawiatury kosztuje 69 dolarów. W sprzedaży są dostępne dwa warianty kolorystyczne: morski błękit lub czerwono-fioletowa. Jestem ciekaw, czy podobne akcesorium będzie dostępne dla iPada Pro, który podobno zapewni wyższy komfort pracy niż wersje Air. Zresztą mam nadzieję, że pojawi się również wariant tej klawiatury dla tabletów z Androidem.

źródło: Logitech przez Neowin

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona